Článek: Recenze

Zpět na článek

09. 02. 2016 v 13.58
Veronika a Pavel
Ahoj Michale, děkujeme Ti za velice příjemné a přínosné školení, na kterém jsme byli 6.února 2016. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého a předevší jsme si rozšířili obzory, co se týče možností finálních úprav, což je pro nás velikým přínosem. Navíc jsme se ujistili, že v hlíně není nic nemožného:-) S poděkováním a přáním mnoha úspěchů Pavel a Veronika
08. 02. 2016 v 09.59
Leoš Rožnovský
Na školení jsem šel s tím, že jsem zatím viděl hlínu na stěně pouze v základním provedení. Překvapilo mne, kolik je možností, jak vzhledově upravit hliněnou omítku a to s čistě přírodními materiály. Se školením jsem spokojený, ale myslím že by nebylo na škodu, kdyby bylo delší, třeba na celý víkend, aby se jednotlivým metodám mohlo věnovat více času i prostoru. Stejně jako jednomu z komentářů přede mnou, mi chyběla možnost vyzkoušet si práci s hrubou omítkou. Ale jinak mám ze školení celkově velmi dobrý pocit, a Michalovi přeji, aby se mu v jeho práci dařilo jít cestou, kterou si zvolil. Už se těším, až budu mít příležitost vyzkoušet dekorativní omítku na některé stavbě kamen.
06. 02. 2016 v 20.59
Stańa
Děkujeme Michalovi za školení které se nám hodně líbilo. Za profesionální a přátelský přístup. super, doporučuji
22. 10. 2015 v 15.43
Lucie Majerová
Na školení jsem se strašně dlouho těšila a výrazně předčilo má očekávání. Celý den byl akční, mohli jsme se na cokoliv zeptat a Michal nám vše trpělivě vysvětloval, ukazoval, příp. nás nechal si vyzkoušet. Kromě mnoha informací a vzorků omítek a příměsí, jsem si odnesla hlavně obrovské nadšení a chuť do práce a nemůžu se dočkat až si hliněných omítek budu užívat doma :) Mockrát děkuji!
20. 10. 2015 v 09.24
David Šinderbal
Chtěl bych moc poděkovat za výborné školení. Dozvěděl jsem se spousty užitečných informací, které bych za stejný čas ani omylem nestihl načíst. Michal je opravdový odborník ve svém oboru, rozumí tomu od A do Z a naprosto perfektně a pohotově dokázal reagovat na úplně všechny druhy dotazů a to velmi lidským a milým přístupem což oceňuji dvojnásob. Pokud někdo zvažujete realizaci hliněných omítek obětujte tu jednu sobotu a ten poplatek budete nadšení užijete si školení ve skvělé partě lidí a dozvíte se všechno potřebné pro realizaci a navíc se naučíte i základy míchání omítek atd.. ještě jednou doporučuji! uvažuji že bych šel ještě jednou i se ženou :)
07. 04. 2015 v 22.33
Tomáš Pavlíček
Školení bylo skvělé (obě části - teorie i praxe). Michal odpověděl všechny otázky a ukázal zajímavé techniky. Člověk na vlastní oči vidí, co se dá s hlínou dělat a také si to i vyzkouší. Škoda jen, že nebyl čas vyzkoušet nahazování hrubé omítky. Velmi přínosné školení.
19. 12. 2014 v 21.14
Miroslav Vácha
Školení bylo super. Doporučuji. Užitečné určitě pro každého kdo s hlínou nikdy nepracoval i pro ty kteří již mají nějaké zkušenosti. Kdykoli během školení se lze zeptat na cokoli stavebně přírodního, spoustu užitečných rad, postřehů, technik nanášení, práce s různými typy omítek a příměsí. Michal Navrátil se každému plně věnoval. Velmi oceňuji! Je to určitě lepší než si přečíst spousty článků. :) Díky!



Přihlášení

 


Michal a Simona Navrátilovi - Picas, Sluneční 200, 666 03 Hradčany, Mobil: 603 110 366, E-mail: michal MOCHR picas MOCHR2 cz

webdesign by enginedesign.cz

hand.png