Papež Martin VI.

Papež Martin VI.

 
   Všichni stárneme, čímž se měníme, posouvají se nám životní představy, cíle, hodnoty...
Touto životní cestou a zásadním rozhodnutím jsem si ve svých čtyřiceti letech prošel i já, když jsem se vydal na profesní dráhu nikoliv ,,chemického,, ale ,,přírodního,, zedníka hliněných omítek a stavebních přírodních materiálů, které předcházel jistý čas strávený na workshopech, přednáškách, seminářích, veletrzích a brigádách. Získané poznání mě stále více utvrzovalo o nejsprávnější cestě ve stavebnictví.

    Svatá trojice, DŘEVO-HLÍNA-OVČÍ VLNA, svou jednoduchostí čistotou a zpracovatelností, by měla tvořit základní stavební prvek nově vznikajících domů. Bylo by dobré na ni nezapomínat i při rekonstrukci, převážně pak panelových bytů, ve kterých se většinou vyskytuje suchý vzduch. Tento můžeme proměnit hliněnými omítkami, nelakovaným dřevem (max. olejovaným) a ovčí vlnou zabudovanou jako tepelnou izolaci, či v podobě různých bytových doplňků (čistí okolní vzduch od škodlivých látek). 

      Taková je moje filosofie, kterou šířím a  rád prací uvádím v život v Královstí Českém, Markrabství Moravském, Vévodství Slezkém a státě Slovesnkém i Rakouském.

Profese

řemeslník

Působí

Celá ČR

Adresa

Studniční 343/17, 591 02 Žďár nad Sázavou, Česká republika
Ukázat na mapě

Telefon

734 790 411

E-mail

Jen s JS.

Web

http://www.hlinaprodum.cz

 


Michal a Simona Navrátilovi - Picas, Sluneční 200, 666 03 Hradčany, Mobil: 603 110 366, E-mail: michal MOCHR picas MOCHR2 cz

webdesign by enginedesign.cz

hand.png