Picas Shop

Jap.hl. plastové 180mm

Jap.hl. plastové 180mm

Japonské hladítko plastové, střední tvrdost Používá se pro konečné leštění finálních hliněných omítek (Picas Econom, Art a Ó-TSU). Při leštění se vytváří na vlhkou omítku velký tlak a při hlazení hliněného povrchu zanechávají nerezová hladítka šedé šmouhy. Tento efekt nevzniká u plastového hladítka.

Japonská hladítka patří k tomu nejlepšímu co je možné použít pro práci s hliněnými omítkami. Velmi kvalitní provedení se zaměřením na detail patří k běžnému standartu tohoto japonského nářadí. Hladítka jsou navržena tak, aby je bylo možné pevně a pohodlně držet v ruce. Držadlo je dřevěné, aby po něm mokrá ruka neklouzala a současně je umístněno blízko hladící plochy. Při práci pak máte větší cit a kontrolu nad nanášeným materiálem. Většina hladítek je vyrobena z velmi tenkého nerezového materiálu o síle 0,3 nebo 0,4 mm. Díky pružnému napojení na držák je hladítko pružné ve všech směrech. Velmi dobře se přizpůsobuje podkladu. Japonské nářadí z Vás neudělá profesionální řemeslníky, ale pomůže Vám zkvalitnit Vaši práci.


552
Hmotnost0,200 kg
Cena včetně DPH552 Kč
Cena bez DPH456 Kč

Varianty

 


Michal a Simona Navrátilovi - Picas, Sluneční 200, 666 03 Hradčany, Mobil: 603 110 366, E-mail: michal MOCHR picas MOCHR2 cz

webdesign by enginedesign.cz

hand.png