Picas Shop

PICAS ECONOM jemná béžová 1t

PICAS ECONOM jemná béžová 1t

Jemná omítka určená ke konečné (finální) úpravě povrchů. Hliněná omítka se nanáší jak v jedné, tak i ve dvou vrstvách. Pokud je povrch rovný, postačí omítku nanášet v jedné vrstvě. Spotřeba omítky nanesené v jedné vrstvě je 5 kg/m2 a ve dvou vrstvách 8 kg/m2.

Omítky ze série Econom jsou určeny pro interiéry (vč. koupelen), kde majitel upřednostňuje přímý kontakt s hliněnými materiály a chce vnímat jejich hloubku. Tyto omítky mají velmi přírodní, ale tmavší vzhled. Proto je doporučujeme ponechat bez nátěru vždy pouze na jedné stěně v mísnosti oproti omítkám ze série ART. Na hliněnou omítku se používají prodyšné nátěry, které neovlivní jejich vlastnosti (vápenné, kaseinové a silikátové nátěry). Série Econom je vyráběna z čistě přírodních hnědých a barevných jílů, tříděných písků a organických vláken. Pigmentovaná řada je tvořena sérií osmi barev (Červená cihlová, Hnědá buková, Hnědá lesní, Hnědá podzimní, Hnědá zemitá, Rudá červánková, Zelená jarní, Žlutá písková). Konečný povrch je možné vytvářet technikou filcování, kde na povrch vystoupí jemný písek nebo technikou zahlazování (dle technického listu), při kterém dochází k zatlačování zrnek jemného písku do omítky a na povrch vystoupí hliněné částice. Předností této série je vysoká otěruvzdornost povrchu, která byla testována v německé laboratoři.

Informace ke stažení:
Econom

10 152
Hmotnost1 000 kg
Cena včetně DPH10 152 Kč
Cena bez DPH8 390 Kč

Varianty

Obaly

 


Michal a Simona Navrátilovi - Picas, Sluneční 200, 666 03 Hradčany, Mobil: 603 110 366, E-mail: michal MOCHR picas MOCHR2 cz

webdesign by enginedesign.cz

hand.png