Používání Biogalerie.
Biogalerie byla vytvořena především pro zviditelňování řemeslníků a firem, kteří mají možnost do této sekce vkládat své realizace vč. kontaktů na sebe. Do Biogalerie je možné vkládat jakékoli zajímavé realizace a nezáleží na tom, jestli byly vytvořeny z omítek Picas nebo z omítek jiných výrobců či z místních hlín nebo jiných přírodních materiálů. Byl bych rád, pokud by se podařilo vytvořit databázi zajímavých realizací, které budou inspirací pro ostatní do takové míry, že přesvědčí i případné váhavce o kráse těchto přírodních materiálů.
Pokud se nám to společnými silami podaří, tak nám všem to může v budoucnu přinést více zajímavé práce.

Nebudu Vás omezovat žádnými pravidly. Zachovávejte pouze pravidlo zdravého selského rozumu. Nezapomínejte, že je to především Vaše prezentace a podle ní Vás budou ostatní lidé posuzovat. Můžete do Biogalerie vkládat i cizí fotografie, ale nezapomínejte prosím vždy uvádět název autora fotografií.
Pokud někdo budete chtít použít fotografie z této Biogalerie, tak prosím uvádějte u této fotografie vždy jméno autora.

Součástí biogalerie je i tzv. vizitka. Určitě má význam ji vyplnit a vložit do ní svou fotografii. Lidé si tím pádem o Vás mohou udělat kompletní obrázek (kdo jste a co děláte). Prezentaci můžete udělat podobně jako já zde.

Přeji Vám hodně štěstí při vytváření článků                                                                                 Michal N.Přihlášení

 


Michal a Simona Navrátilovi - Picas, Sluneční 200, 666 03 Hradčany, Mobil: 603 110 366, E-mail: michal MOCHR picas MOCHR2 cz

webdesign by enginedesign.cz

hand.png