Dekorativní hliněná omítka ze serie Cottage


serie CottageOmítky ze série Cottage jsou určeny pro interiéry (vč. koupelen), kde majitel upřednostňuje přímý kontakt s hliněnými materiály a chce vnímat jejich hloubku a přirozenost. Tato serie omítek se používá především v rustikálních stavbách, historických objektech a ve všech interiérech, kde se chce zvýraznit přírodní vzhled stěn. Omítky lze nanášet na všech stěnách v jedné místnosti, aniž by docházelo k výraznému ztmavení interiéru oproti jemným omítkám ze série Econom.

 Série Cottage je vyráběna z čistě přírodních barevných jílů (bez přídavku pigmentů), mramorového prachu, organických vláken (celuloza, konopí a sláma) a směsí bylin (levandule). Základní řada je tvořena sérií osmi barev (šedá, žlutá, oranžová, červená, světle hnědá, tamvě hnědá, zelená a černá). Tyto barvy lze mezi sebou libovolně míchat a vytvářet tak nespočetné množství barevných variací. Omítky můžete míchat s přírodními pigmenty a vytvářet tak pestřejší škálu barev. Do této omítky doporučujeme používat řadu pigmentů Picas (více zde)   


Povrch omítek není barevně i strukturou jednolitý, ale to je záměr.

Jemná omítka Cottage vyrobená z barevných hlín

žlutá
oranžová
šedá
červená
zelená
černá
světle hnědá upr
tmavě hnědá upr
 


Michal a Simona Navrátilovi - Picas, Sluneční 200, 666 03 Hradčany, Mobil: 603 110 366, E-mail: michal MOCHR picas MOCHR2 cz

webdesign by enginedesign.cz

hand.png